Üks kindel materjal, mis sobib igasse kontoriruumi privaatsust looma

Üks kindel materjal, mis sobib igasse kontoriruumi privaatsust looma

 

Kontoriruumide sisustamine on kindlasti meeliülendav ja ühtlasi ka stressirohke protsess. Mõelda tuleb paljudele detailide, et need omavahel klappima saada. Kaalutled, kuidas erinevad mööbliesemed sobituvad, millised taimed toovad ruumi elu ja kuidas klaas- ning seinapinnad harmoneeruvalt seda kõike kokku siduma hakkavad. 

Klaaspindade mõeldud kile, mida paljudes kontorites privaatsuse loomiseks kasutatakse on jääkile, teisisõnu tuntud ka kui liivapritskile. Antud kile võimaldab valgusel kanduda edasi ruumidesse ja ühtlasi loob hubase ja privaatse ruumi lahenduse.

Jääkile valikus leidub kolme värvusega kilesid. Nendeks on hallikas kerge läikega, sellest variandist heledam ja valgem kile ning kuldne matistav kile. 

Heledam variant laseb rohkem läbi nii valgust ja varje. Hallikas ja kuldne liivapristkile tekitavad rohkem privaatsust, sest on nö tummisema kattega, seega valgus kandub küll  kenasti läbi aga varjud ei ole nii selgelt teineteisest eristatavad. 

Samuti on võimalik liivapristkilele trükkida erinevaid värve ja disainielemente. Tihti kasutatakse selleks ka lõike varianti, kus siis kilest lõigatakse välja erinevad mustrid või logo elemendid. Seda selleks, et ei peaks klaaspindu katma tervenisti ja kogu kontoris oleks ühtne temaatiline lahendus.

Logo elementide kasutamisest saame tuua hea näite Foruse kontoriruumide näol, kus logo üks osa lookleb läbi erinevate korruste ja klaas seinade. 

Kui arvad, et ka sinu kontori ruume saaks liivapritskile muuta erilisemaks, siis võta meiega ühendust. Töötame läbi disaini lahenduse, võtame klaaside mõõdud ja teostame tootmis- ning paigaldustööd.

Tegudeni

Afterwork AdsSoovid reklaami? Rohkelt võimalusi ideede teostamiseks