Fasaadikleebised loovad esmamulje

Fasaadikleebised loovad esmamulje

Arhitektuurilised lahendused linnapildis pakuvad silmailu paljudele inimestele, kaasa arvatud sinu firma tulevastele ja praegustele klientidele. Hoone välisfasaad annab suurepärase võimaluse kuvada firma identiteeti avalikus ruumis. Olla nähtav, on tänapäeva kiires elutempos vaat et kõige olulisem.

 

Ettevõtte üheks suurimaks edukuse märgiks on isikliku tootmis-või büroohoone rentimine või omamine. Hoone väljanägemine räägib uue kliendiga esmasel kohtumisel ehk rohkemgi, kui ettevõtet esindava inimese lai naeratus ja tugev käepigistus. Võib öelda, et hoone korralik välimus on potensiaalsele kliendile kui esmamulje, mille abil saab äratada usaldust või hoopisotsas tekitada kliendis kahtluse, kas sinu firma on piisavalt pädev tema soovi täitma.  Lisaks juurdepääsetavusele ja mugavusele on oluline silma paista ka firma brändinguga. Kõige ebamugavam olukord uue kliendi jaoks on kindlasti see, kui kohtumisele tulles peab ta hakkama otsima, kus asub sissepääs või veenduma, kas tegemist on üldse õige majaga. Seega esmamulje ütleb tihti rohkemat, kui me arvatagi oskame.

 

Aga mida siis hoone väliseintega teha? Siin kohal tulevad appi erinevad suunaviidad ja disainilahendused hoone välisfasaadile. Suurespildis on võimalusi tohtutult kuid meie toome välja enda valdkonnast lähtuvalt kleebislahendused ja nendega seonduva. Mõistagi saab firma asukohta näidata ka valgusreklaami abil, kuid sellest võimalusest räägime lähemalt juba järgmises postituses.

Aastate jooksul oleme teinud koostööd paljude arhitektuuribüroodega, viies nende visuaali reaalsusesse. Tavaliselt piisab ka lihtsalt hea silma ja rohkete ideedega disainerist, kes oskab ja teab, milliseid elemente kasutada välisfasaadil huvi äratamiseks.

Esimeseks näiteks toome Kose Spordimaja välisfasaadi, kus arhitekt on ringide abil kujutanud lainetavat vett. Disain ütleb selgelt ära, et spordihoones on ka ujula.

Teisena võib välja tuua Rehvimeistri välisseina, kus on välja toodud nii sloogan kui ka kolm erinevat rehvimustrit, mis lisaks nimele ja slooganile annavad juba kaugelt märku et firma põhitegevus seostub rehvidega.

Postituse lõpust leiad mõned pildid meie varasematest töödest ja disainilahendustest.

Tegutsemine

Kui idee on enamvähem paigas tuleks aegsasti uurida ka hinnapakkumisi. Seda peamiselt selleks, et teada saada, kas väljamõeldud idee teostamine püsib eelarves. Järgnevalt seletame lahti, millega tuleb hinnapakkumist küsides arvestada.

Töö osutaja jaoks on oluline teada, milline on kogu töömaht. Selleks tuleks tootjale saata näidis koos seina mõõtudega. Kindlasti peaks olema fail pdf ja vektorgraafikas. Olgu kasvõi poolik disain, kuid jpg ja muu säärase failivorminguga pole ühelgi tootmisettevõttel mitte midagi peale hakata.

Teine oluline punkt on kleebitava pinna tekstuur. Sellest lähtuvalt valitak-se töö teostamiseks materjal ja vahendid. Kuna igasugune kleebis igale pinnale ei sobi, tuleb olla täpne pinna tekstuuri kirjelduses. Samuti on oluline ka infokild, milles tuleks ära mainida, kas sein on hommiku- või õhtupäikese poole.

Kolmas vägagi oluline punkt on ligipääsetavus. Ligipääsust sõltub, milliseid tõstukeid või abivahendeid tuleb töö ära tegemiseks rentida. See tähendab hinnalisa, millega tasuks arvestada.

Tasub teada!

Kleebiste minimaalne paigaldustemperatuur on alates +5 soojakraadist. Küll aga teatud olukordades on seda vähe. Seetõttu tehakse välipaigaldusi aprilli teisest poolest alates ja aasta viimased välipaigaldused jäävad sõltuvalt ilmast, kas augusti lõppu või septembri algusesse. Paigaldused teostatakse ainult kuiva ilmaga. Seega kui oled planeerimas hoone väliseintele kleebised, tasub kiirustada ja paigaldajaga juba praegu ühendust võtta.

Kokkuvõtvalt soovitame igaljuhul hoone välispinnad rakendada ära firma sümboolika edastamiseks. Hiljem saate kasutada seda ka sotisaalmeedias ettevõtte tuntuse tõstmiseks ning, mis peamine kliendid leiavad sinu ettevõtte kiirelt üles.

Kuna käes on juba aprill, siis kutsumegi sind üles kiirelt tegutsema ja meilt hinnapakkumist küsima. Aitame meeleldi igasuguste tekkinud küsimuste puhul ja anname endast parima, et sinu soov saaks kvaliteetselt täidetud!

Tegudeni

Afterwork Ads

  Soovid reklaami? Rohkelt võimalusi ideede teostamiseks