Sotsiaalmeedia on täna nii kuum teema, et sellest lihtsalt ei tasu kõrvale jääda!

Sotsiaalmeedia on täna nii kuum teema, et sellest lihtsalt ei tasu kõrvale jääda!

 

Ja kuidas me saame kutsuda ennast reklaamifirmaks, ilma sotsiaalmeedia reklaame pakkumata? Ega ei saagi, seega kaasajastasime meeskonda ja tänasest on võimalik tellida meie sotsiaalmeedia spetsialisti käest reklaamikampaaniaid ja kontode haldusi.

 

Räägime nüüd lähemalt, millist kasu toovad sulle reklaamikampaaniad ja internetis nähtav olemine.

Ettevõtte tuntuse ja pakutava levitamine on muudetud ääretult lihtsaks ja tulusaks, kui seda osata õigesti teha! Postituste boostimine on eilne päev ja täna liiguvad kõik tulemuslikult Ads Manageri võimalusi kasutades.

Läbimõeldud reklaamikampaania toob ka väikese eelarvega kliente juurde. Saame seda kinnitada, sest oleme selle omal nahal ära testinud. 

Edukate kampaaniatega käivad käsikäes ka huviäratavate sotsiaalmeedia kontode loomine. Suuremates firmades on selleks tööle võetud inimene, kes kogu töö enda kanda võtab. Väiksematel firmadel tihtilugu tegeleb sotsiaalmeedia poolega inimene, kellel on ka muid olulisi kohustusi. Tulemuseks on ülekoormatud kolleeg ja vähene edu veebis. 

Siinkohal saamegi appi tulla meie,  Afterwork!

Uute teenustena pakume

  • Reklaamikampaaniate loomist ja haldamist,
  • Facebook ja Instagram kontode haldamist,
  • Kodulehele sisuartiklite loomist

 

Kui sul on olemas põhjalik plaan internetis turundamiseks, siis oled konkurentidest kindlasti mitme sammuga ees. Kui sul seda veel ei ole, siis tuleb hakata tegutsema.  Parem nüüd, kui mitte kunagi!

Seega, kui tekkis huvi ja leidsid endale sobiva teenuse, siis kirjuta meile meilile, et saaksime saata teenustest täpsemad kirjeldused.

NB! Uute teenuste puhul ka esimesele reklaamikampaaniale soodustus.

Tegudeni

Afterwork AdsSoovid reklaami? Rohkelt võimalusi ideede teostamiseks