Meist

Afterwork Ads on tegus reklaamifirma, kes peab oluliseks klientide rahulolu ja usalduse loomist. Tahame pakkuda klientidele võimalikult mugavat, täpset ja kvaliteetset reklaamlahendust. Sellepärast koolitame ning varustame end nii kaasaegsete töövõtete kui ka materjaliga.

 

Ettevõttel on soov kasvada Eestis tuntuks ja usaldusväärseks reklaami tootmisfirmaks, kelle klientide jaoks on oluline pakkumiste läbipaistvus ja kvaliteetne töö. Tahame hoida nii kleebismaterjali kui ka paigaldus kvaliteeti Eestis kõrgel tasemel.

Oleme kindel koostööpartner turunduses!

Tänapäeval on ääretult oluline olla pidevalt pildis. Me kõik tahame jõuda klientideni järjest paremini ja kiiremini. Me oleme pidevalt ajusid ragistamas, et saaksime olla konkurentidest ees ning pidevas FOMO (fear of missing out) hirmus unustame ära, kui hea abikäsi meil tegelikult veel kasutamata on. 

 

Offline reklaamid ehk trükised, kleebised, bännerid, valgusreklaamid ja muu säärane, aitavad meie eest teha tööd ajal, mil oleme keskendunud olulistele tööpäeva toimingutele. Näiteks hetkel, kui suhtled kliendiga või või viibid objektil, on kleebisreklaam tööautol reklaamimas sinu firmat tulevastele ja praegustele klientidele. 

 

Oleme loonud klientide jaoks kodulehekülje, kust leiab tutvustusi toodetest ja teenustest, mille abli on võimalik firmat pidevalt pildis hoida. Leia endale sobivad ja võta meiega ühendust, et saaksime alustada koostööga.

Soovid reklaami? Rohkelt võimalusi ideede teostamiseks