Kasutame julgelt mustreid!

Kasutame julgelt mustreid!

 

Kas teate seda vana head reklaami ‘’Hall metallik diisel’’?

Nagu ka meie protfooliost näha on, on hall ikkagi kõige populaarsem ülekiletamiskile. Oli ka aegu, mil kleebiti sõidukeid kas ainult mustaks või valgeks. Nüüd siis hakkab vaikselt ka värvid meie töödesse lisanduma.

Tahame julgustada inimesi rohkem värvide poole vaatama ja põnevaid mustreid kasutama ka autode disainis.

Rallirajad on täis kihvte disaine, mis pakuvad silmailu kõigile ja aitavad eristada tiime tiimidest. Miks siis ka tavasõiduk ei võiks olla erinev ülejäänud hallist massist?

Mustrid annavad võimaluse meil end loovalt väljendada. Meil kõigil on osake fantaasiat, mida oskuslike abilistega saab luua kunstiteoseks. Anna ainult pisike idee ja oleme võimelised selle kujundama milleksi väga eriliseks.

Põnevate lahenduste teostamiseks saame kasutada erinevaid trükikilesid, nii läbipaistvaid kui ka läbipaistmatuid. Samuti on kaval ära kasutada ka kilematerjalide erinevaid viimistlusi nagu läikivad, satiin ja matt kiled. Ka kroom kile annab sõidukile omapärase efekti.

Muide, kui sulle meeldib käia suvisel hooajal autot rahvale näitamas erinevatel kokkutulekutel, siis usume, et kihvt disain autol jääb kindlasti rahvale meelde! 🙂.

Seega julgelt nüüd värve ja mustreid valima – teeme koos midagi põnevat!

Tegudeni

Afterwork AdsSoovid reklaami? Rohkelt võimalusi ideede teostamiseks