The Sideways Grew BMW e46 ülekiletamine trükikilega

The Sideways Grew BMW e46 ülekiletamine trükikilega

Üks põnev viis, kuidas sõidukit silmapaistvamaks muuta, on luua sellele asjakohane ja moodne disain.

Sõidukile disaini luues tuleb mõelda loovalt ja sõna otseses mõttes kastist välja. Tihti jäetakse kahesilma vahele fakt, et sõiduk on kumer ja korraga näed sa rohkem, kui ühte külge. Seega loovalt  kujundusele lähenedes, tuleb kogu disain sõiduki peal kokku jooksma saada.

Trükiga sõiduki kiletamine on tegevus, mille ladusaks toimimiseks peavad disainer ja paigaldaja omavahel koostööd tegema. Disaineril on väärt disain ja paigaldajal on kogemused, kuidas lõpptulemus kurvilisel pinnal efektselt mõjuks.

Siinkohal on hea välja tuua ka üks lihtne tähelepanek.

Meie mõte on alati olnud see, et tekst peaks olema kujunduse taustast eraldi. Sellel on mitu põhjust. Üheks on see, et kui tekib soov või vajadus sõiduk edasi müüa, siis saab lihtsasti teksti eemaldada ja kujunduse põhi jääb puhtana alles. See on hea kokkuhoid nii ajaliselt kui ka rahaliselt sõiduki omanikule. Täpselt selline olukord juhtus ka salle autoga. Ning see lahendus säästis nii mõnegi närviraku nii vanal, kui ka uuel omanikul.

Kui oled parasjagu töötamas põneva disaini kallal ja tahaksid küsida nõu, kuidas kujunduse loomisest võimalikult palju kasu lõigata, siis võta meiega ühendust. Saame oma kogemustega sulle kõvasti abiks olla. 🙂

Tegudeni

Afterwork AdsSoovid reklaami? Rohkelt võimalusi ideede teostamiseks