Mida teha seintega?

Mida teha seintega?

 

Kas oled olukorras, kus tahaks midagi kihvti luua seintele aga ei tea täpselt, millist võimalust selleks kasutada? Esmalt ilmselt mõtled, et värviks või kasutaks tapeeti aga meie hüüame sulle:’’Kleebistega saab ka!’’.

Just nii! Kleebised on tõenäoliselt ka kõige lihtsam ja ka kiirem viis, mille abil kontori või kodu siseseinu kenamaks muuta. Kleebiseid saame kasutada kujunditena, luua mustreid, suunata tähelepanu olulistele kohtadele või reklaamile. Julgemad kasutavad kleebiseid ka fototapeedina või hoopiski tahvlina. 

Vahet ei ole, kas sein on sile või krobeline, mõlemale pinnale saab kleebiseid paigaldada. Kui sein on betoonist, krobelise tekstuuriga või kaetud silikoonivärviga, siis paigaldatakse seinale  spetsiaalne materjal. Kroblelise pinna puhul kasutatakse ka teisi paigaldustarvikuid. 

Kilede värvivalik on ütlemata lai, sest isegi kui ei leidu vajalikku värvitooni valmisolevatest kiledest, saab sobivad toonid kilele printida. Tänapäeval teevad trükimasinad niivõrd head tööd, et hiljem pole arugi saada, kas sein on värvitud või kleebitud. Kleebiste eeliseks on muidugi ka see, et neid on kerge puhastada, kuna kile pind pole poorne.   

Oma tööde seast tooksime esile nii Kose Spordihoone kui ka Kellukese lasteaia sisetööd. Kose spordihoone siseseintel on kujutatud motiveerivad laused ja sportivaid noori. Kellukese lasteaias on kasutatud muinasjutu tegelasi, et lastel oleks tore ning samal ajal on tähelepanu suunatud tulekustutite asukohtadele. Kaval, kas pole? 

Nii, et kui oled planeerimas siseruumidesse disainilahendusi, siis võta meiega ühendust!

Sinul on ideed ja meil on teadmised, mida rakendada.

 

Tegudeni

Afterwork Ads

 Soovid reklaami? Rohkelt võimalusi ideede teostamiseks