2 olulist nippi, millest alustada, kui plaanid ettevõttele kleebiseid tellida

2 olulist nippi, millest alustada, kui plaanid ettevõttele kleebiseid tellida

 

 

Oled astunud ettevõtlusmaastikule ja soovid olla omanäoline?  –  Kleebisreklaam on selleks väga hea variant. Kleebisega abil oled oma tulevastele klientidele kergesti märgatav nii linnapildis, kontori akendel või hoopiski poes kaubariiulitel.

Mida silmas pidada kleebisreklaami tellides?

Kõigepealt tasub välja mõelda, milliseks otstarbeks kleebiseid vajatakse. Kas on soovid toodetele etikette, sõiduautole ettevõtte kleebiseid, akendele lahtiolekuaegu ja kaunist disaini või kleebiseid, mida saadetiste pakkide peale kaunistuseks lisada. Võimalusi on küll ja veel samamoodi on ka Igale ideele väga palju ägedaid lahendusi.

Järgmisena mõtle, millist sõnumit sooviksid kleebisega edastada. Tasub meeles pidada, et klient ei osta sinu toodet vaid ta ostab seda, mida sinu toode talle pakkuda suudab, olgu selleks siis kaunis näonahk, soojad kindad, mahukas laohoone või mugav kolimisteenus.

 Mõtle, milline sõnum iseloomustab paremini seda tunnet, mida sinu toode või teenus sinu kliendile pakub. Sellest saab sinu firma tunnus, millega kleebiste abil klientidele meelde jääda ja mida saab edastada nii visuaalide kui ka teksti abil.

Kas mõte hakkas juba jooksma? –  Väga hea, siis on õige aeg tutvuda ka järgmiste postitustega, kus kirjutame, milliseid kleebislahendusi on võimalik enda firma või asutuse reklaamimiseks kasutada.

Ja kui lugeda enam ei taha, sest ideed sees pulbitsevad ja otsivad spetsialisti, kes need ära teostaks, siis võta meiega ühendust. Meil on varrukad täis häid ideid, kuidas teha sinu firma omanäoliseks ja jõuda rohkemate klientideni.

Ootame sinu kontakti kas päringukasti või emailile info@afterwork.ee.

Tegudeni!Soovid reklaami? Rohkelt võimalusi ideede teostamiseks